Masthead header

O mnie

Witaj – skoro tu trafiłeś to na pewno szukasz fotografa… a może tak tylko – podobają Ci się moje zdjęcia…
Fotografia – największy zjadacz czasu obok rodziny, domu i pracy 🙂 bo oprócz pstrykania fotek to na co dzień jestem strażakiem. Ale przecież szukasz fotografa…:)  Co oferuję? Praktycznie prawie wszystko. Śluby, wesela, sesje narzeczeńskie, rodzinne, ciążowe, porodowe – tak, tak  – porodowe, które wszystkim zaraz kojarzą się bardzo negatywnie. Czy aby na pewno? Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć. Może to zmieni nieco punkt patrzenia większości. Czyż może być coś piękniejszego niż uchwycony w obiektywie pierwszy kontakt dziecka z mamą czy z tatą?
Na pewno nie! Szczerze muszę przyznać, że wzruszam się razem z rodzicami bo przecież sam jestem tatą…

Oferuję również sesje kobiece, najbardziej tajemnicze ale też najtrudniejsze, gdzie trzeba pokazać piękno postaci, słuchając ciągle kobiecych narzekań na swój wygląd :P. Takie zdjęcia to wspaniała pamiątka, którą można schować głęboko w szufladzie i wyciągać kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Oczywiście tych zdjęć nie zobaczycie państwo na stronie (w sumie to nigdzie ich nie zobaczycie) – są tylko własnością modelki. Prezent na walentynki, rocznicę związku a może na wieczór panieński, a może chcesz zaskoczyć swojego partnera…?

W fotografii wyznaję jedną zasadę – lepiej spróbować coś sfotografować i w razie klapy usunąć, niż nie próbować i nie mieć nic.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych